top of page
sterne-rauch-nebel-hintergrund.jpg
sterne-rauch-nebel-hintergrund.jpg

NIE ZA STARA PANNA
spóźniona, ale szczera

Coaching rozwoju duchowego

Przyziemny coaching podniebnych pomysłów 👁️

Jeżeli rozwijasz się duchowo i aktywnie poszerzasz swoją świadomość uwikłań energetycznych, a przy tym chcesz efektywniej integrować się w pozostającej w tyle rzeczywistości, zapraszam Cię do procesu coachingowego.

 

Pracuję na obszarze duchowości, ale korzystam z przyziemnych i konwencjonalnych narzędzi i technik. Coachingu uczyłam się na Uniwersytecie SWPS, jestem też potrójną absolwentką wydziału nauk humanistycznych tej uczelni. 

 

Jako coachka będę koordynować Twoją pracę wewnętrzną, co usprawni, a jednocześnie pogłębi cały proces. Byłam dziennikarką i charakteryzuje mnie tak zwana “nadwydajność mentalna”, dzięki czemu mam szczególną swobodę w stawianiu trafnych, transformujących pytań. Za ich pomocą będziemy: 

 

🪐 eksplorować wzdłuż i wszerz obszar Twoich wartości,

🪐 weryfikować merytorycznie dominujące schematy energetyczne w Twoim życiu,

🪐 kalibrować filtry Twojej percepcji,

🪐 kasować przestarzałe odruchy i wypracowywać uwspółcześnione,

🪐 sprawdzać, co w ewoluującym "jestem" działa, a co już nie.

Być blisko duszy to wybierać właściwie. Moim zadaniem jest upewniać Cię, czy w bieżących wyborach trafnie interpretujesz swoje “właściwie”.

 

Nie udzielam Ci moich odpowiedzi na Twoje pytania - coaching polega na szukaniu odpowiedzi w Tobie, a jedyną osobą, która jest zdolna po nie sięgnąć, jesteś Ty. 

 

Pracuję coachingowo z kobietami, które albo są już na ścieżce duchowego rozwoju, albo stoją na jej skraju, ale mają już za sobą co najmniej podstawową psychoedukację, a idealnie jeżeli procesy terapeutyczne.

Prowadzę sesje online.

Cena pojedynczej sesji do 60 min to 369 zł, przy współpracy długoterminowej ustalam indywidualne warunki. Wystawiam faktury VAT.

 

Twoja intuicja mówi WCHODZĘ W TO? Napisz do mnie na ania@niezastarapanna.com 👋

bottom of page